Girişim Dış Ticaret A.Ş. 2001 yılında, Moskova - RUSYA’da Centavra LLC ünvanı ile Kaynak Tekniği Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ( ASKAYNAK ) LINCOLN Electric Distribütörü olarak faaliyete başlamıştır. Hedefleri  içinde yurtiçi pazarıda olan firmamız 2009 yılında ilk yurtiçi satış mağazasını Demirciler Sitesi - ZEYTİNBURNU’nda açarak;  ASKAYNAK -LINCOLN Electric , BOSCH Elektrikli El Aletleri ve KARBOSAN aşındırıcı taşlar Yetkili Bayiliklerini alarak hırdavat malzemeleri satışına başlamıştır.

Yetkin Satış kadrosuyla, İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya da yer alan Tali Satıcı Ağına ve Sanayici müşterilerine yerinde teslim prensibi ile çalışan firmamız, Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için Nisan 2010’da İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sitesindeki  yeni adresine taşınmıştır.

Mayıs 2010 da Şirketimizin büyüme hedefleri doğrultusunda İstanbul Anadolu Yakası – Ümraniye de ikinci yurt içi satış mağazasının açılışını gerçekleştirmiştir. Bu dönemde Ceta Form El Aletleri San.ve Tic. A.Ş. bayiliğini de alarak ürün gamını genişletirken diğer seçkin markalarla ürün çeşitliliği arttırmayı sürdürmektedir.

2011 yılında Çorlu da, Müşteri Odaklı çalışma prensibimiz doğrultusunda Siz değerli Müşterilerimizin Acil Makine Servis Hizmeti beklentilerini karşılamak amacıyla, Kaynak Makinaları Tamir ve Bakım Servisimizi açarak, Trakya’daki tüm küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara hizmet vermeye başladık.

Ocak 2014 yılında Doğu, Güneydoğu ve Irak pazarlarından da pay almayı hedefleyen Firmamızın Gaziantep Şubesi hizmete girmiştir.

Sektörümüzün pazar gelişimi dikkate alınarak Ümraniye Mağazamız 2016 yılında, İzmit Çarşıyapı Sanayi Sitesine taşınmıştır.

Rusya da birçok kurumsal firmanın ana tedarikçisi konumuna yerleşen, orta ve büyük ölçekli iki yüzden fazla müşterisine hizmet veren firmamız, Uluslararası satış ağına bir yenisini ekleyerek, Mart 2014 yılında Nijerya’da Girisim-Nigeria firmasını kurmuştur. Nijerya’da da Askaynak Distribütörlüğü yanısıra her türlü kaynak ve hırdavat ürünleri satışını yapmaktadır.

Son olarak çağımızın gerekliliklerine hem uyum sağlamak hem de müşterilerimize Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilmek için online satış kanalımız olan www.girisimhirdavat.com 2015 yılı itibariyle hizmete girmiştir.

Firmamız; Müşterilerine ve İş Ortaklarına, en iyi Fiyat - Kalite - Teslimat optimizasyonu sağlayarak hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla


E-ticaret web sitemize geçiş için tıklayınız.